Individuāla dizaina sporta apģērbs un aksesuāri

Piedāvājam individuāla dizaina sporta apģērba un aksesuāru izgatavošanu sportistiem, aktīvās atpūtas cienītājiem un kompānijām. Mēs uzklausīsim Jūsu vēlmes, kopīgiem spēkiem izstrādāsim dizainu un galarezultātā radīsim unikālus produktus. Augstas kvalitātes materiāli, jaunākās printēšanas tehnoloģijas un patīkams dizains!

Pasūtāmo vienību daudzums ir neierobežots. Tiek piemērotas atlaides apjomiem virs 10 vienībām. Ražošanas laiks būs 4-6 nedēļas no dizaina/modeļu apstiprināšanas brīža. Ekspress piegāde vienas dienas laikā.

Drēbju modeļi un izmēru paraugi apskatāmi mūsu veikalā Dzelzavas 120G. Dizains tiek sagatavots no jūsu idejām, ieteikumiem un vēlmēm. Otrais variants ir uzticēties mūsu dizaineriem, kas radīs unikālu dizainu tieši jums. Riteņbraukšanas apģērbs, skriešanas un fitnesa apģērbs, sporta un kompresijas zeķes, cepures, galvas saites, universālās šalles un sporta cimdi. 

Ja esat ieinteresēti vai vēlaties uzdot jautājumus, droši rakstiet (info@eleven-sportswear.lv) un zvaniet (+37126222282)

individuals dizains sporta apgerbs evelo team