Unikāla dizaina zeķes

Piedāvājam radīt zeķes sev tīkamā dizainā. Iespējams izvēlēties standarta, frotē auduma vai kompresijas zeķes dažādos garumos. Dizains ir Jūsu rokās - radāt paši vai uzticaties mūsu grafiskajiem dizaineriem, kuri allaž gatavi palīdzēt. Mūsu zeķes izvēlas sporta komandas, uzņēmumi, kā arī privātpersonas.

Pasūtījums veicams vismaz 100 zeķu pāru apmērā (izņemot printētās zeķes, kas pasūtāmas arī mazākās kvantitātēs), no kurām 50 jābūt viena izmēra pāriem. Nosūtīsim zeķes Jūsu izvēlētā iepakojumā (piemēram, lente ar kompānijas/komandas logo). Piegāde visā pasaulē ar UPS servisu. Dizains tiks izstrādāts divu dienu laikā.

Jautāmi? Atbildēsim!
+37126222282
info@eleven-sportswear.lv

Klasiskās zeķes

Populārākais zeķu modelis, kas izstrādāts no dabīgām un funkcionālām šķiedrām. Zeķes ir komfortablas, ar iestrādātām ventilācijas zonām. Piedāvājumā četri dažādi garumi: 1) potītes aptverošas, 2) trīs centimetrus virs potītes, 3) līdz ikru apakšdaļai 4) līdz ikru vidusdaļai.

Piemērotas dažādiem sporta veidiem (riteņbraukšana, skriešana, basketbols u.c.), kā arī ikdienas lietošanai. Šo modeli kompānijas iecienījušas kā reklāmas produktu, kamēr sporta komandām tā ir daļa no ekipējuma, kā arī sporta brendiem - daļa no preču klāsta.

Frotē zeķes

Pusgarās un garās zeķes aktīvas atpūtas un sporta cienītājiem - mazinās triecienu ietekmi treniņu un aktivitāšu laikā. Frotē mīkstais materiāls iestrādāts pēdas apakšā un papēža rajonā, kalpojot kā aizsargs pret nepatīkamu pēdas saspiešanos apavos un zeķu izdilšanu. Pēdas virspusē tikmēr radīta elpjošā zona, kas palīdz izvairīties no mitruma. 

Kompresijas zeķes

Mūsu kompresijas produkti ir piemēroti aktīvam sportam, nodrošinot muskuļu atbalstu skriešanas treniņos/sacensībās un pasargājot tos no pārmērīgas slodzes ietekmes. Kompresijas zeķes palīdz ātrāk atbrīvoties no toksīniem un laktāta, kā arī mazina nogurumu un paātrina atjaunošanās procesu. Piemērotas cilvēkiem, kas ikdienā noslogoti ar vienmuļām vai dinamiskām nodarbēm. Proti, ja ilgstošu laiku pavadāt stāvot kājās, biroja krēslā vai bieži ceļojat - izmēģiniet kompresijas zeķes. Ne velti viens no Eleven Sportswear klientiem ir juridiskā firma.

Kompresijas zeķes un ikru zeķes rada papildus spiedienu kājām, kas pakāpeniski samazinās ap ikriem, palīdzot asinīm plūst sirds virzienā. Tiek uzlabota asins cirkuālcija, mazināts sasprindzinājums un noguruma sajūta kājās. Pie tam, kompresija palīdz risināt varikozo vēnu problēmas un kāju uzpampumu. Pieejamas četru garumu kompresijas zeķes: 1) īsās, 2) pusgarās - līdz ikram, 3) garās - līdz celim, un 4) ikru zeķes.

Printētās zeķes

Zeķes ar sublimācijas printēšanu, piemērotas detalizēta dizaina izstrādei. Brīvas izvēles dizains - puķes, ģeometriskas figūras, kaķi un suņi. Pieejami divi garumi: 1) īsās - trīs centimetri virs potītes, un 2) pusgarās - līdz ikram.