Informācija

Jauni produkti

Cepures Šeit ir 5 preces.

Rādīt 1 - 5 of 5 vienības
 • 17,95 €

  Krāsu un dizaina brīvība, radot pašiem savu TOR sporta cepuri. Funkcionālais Dolomiti materiāls gādā par siltumu gada vēsajās dienās, kamēr ventilācijas caurumiņi rūpējas, lai cepure būtu kompanjons gan intensīvās sporta aktivitātēs (skriešana, slēpošana), gan ikdienas gaitās.

  17,95 €
 • 17,95 €

  Sporta cepure TOR ar silto Dolomiti materiālu patīkami un formīgi pieguļas galvai, esot aktīva dzīvesveida piekritēju iecienīta ziemas un pavasara mēnešos. Izvēlies savas krāsas un radi tādu dizainu, kādu vien vēlies. Pasūtījumi veicami arī nelielos apjomos, sākot no piecām (5) cepurēm.

  17,95 €
 • 17,95 €

  Plaša krāsu un dizaina izvēle Eleven Sportswear Latvia siltajām SVEN cepurēm ar jautro bumbuli. Izklāstiet savas vēlmes, un mēs radīsim jūsu kompānijai, komandai, ģimenei, aģentūrai krāsainas cepures. SVEN raksturīgs siltais un funkcionālais Dolomiti materiāls, ko īpaši iecienījuši skrējēji un slēpotāji gada vēsajās dienās.

  17,95 €
 • 17,95 €

  Vieglo sporta cepuri ERIC iespējams izkrāsot sev tīkamās krāsās un izvēlēties vēlamo dizainu: logo, uzrakstus, zīmējumus, ornamentus u.c. Cepure ir tik viegla un patīkami plāna, ka variet to pavilkt pat zem velo ķiveres. VEGA materiāls gādā par gaisa ventilāciju, bet DOLOMITI flīša zona ap ausīm pasargās tās no vēja un vēsuma.

  17,95 €
 • 17,95 €

  Eleven cepuru bestselleram MATTY tagad variet izvēlēties paši savu dizainu: sporta komandai, kompānijai, draugu lokam, tūrisma aģentūrai u.c. Silta cepure ar funkcionālo DOLOMITI materiālu un patīkami pieguļoša forma. Droši velkama galvā ne tikai ziemas un pavasara dienās, bet arī vēsos vasaras rīta skrējienos.

  17,95 €
Rādīt 1 - 5 of 5 vienības