Jaunumi

Blog
 • "Kompresijas zeķes lietoju ne tikai atjaunošanās procesā"

  Eleven garās kompresijas zeķes Dzintars velk kājās ne tikai atjaunojoties pēc treniņa un vieglas slodzes skrējienos, bet arī sacensībās un pie maksimālas slodzes, jo tām nav traucējošs efekts.

  Publicēts Blog featured posts

 • Ko par kompresijas zeķēm mums saka pētījumi?

  Kompresijas zeķes bez šaubām ir iekarojušas augošu popularitāti, un tās savās kājās ikdienā velk arvien vairāk cilvēku. To vidū ir ne tikai izturības sportisti (garo distanču skriešana, taku skrējieni, triatlons), bet arī aktīvi ceļotāji (vairākas stundas lidmašīnā, ilgi braucieni ar auto), pārgājienu entuziasti, kalnos kāpēji, topošās māmiņas, kā arī tie, kuri ikdienā daudz strādā, esot kājās. Viens zeķes velk pēc treniņiem, lai atvieglotu atjaunošanās procesu, bet citam tās ir neatņemams kompanjons garos skrējienos.

  Publicēts Blog featured posts

 • Ar jaudu atklājam Stirnu Buks 2019

  Kopš tā pirmajiem soļiem 2014. gadā, Stirnu Buks taku skriešanas seriāls kļuvis par labi zināmu un bieži locītu vārdu salikumu pašmāju aktīva dzīvesveida piekritēju vidū, un ne velti Latvijas Gada balva sportā to atzina par aizvadītā gada notikumu tautas sportā. Pērn zelta rudenī arī Eleven Sportswear Latvia apciemoja Līgatni, lai apostītu gaisu un noskaidrotu, kas tas buks ir par zvēru un cik veikli tas skrien. Ar ko tas viss beidzās? Āķis lūpā!

  Publicēts Blog featured posts