Ar jaudu atklājam Stirnu Buks 2019

Publicēts 2019-04-01

Kopš tā pirmajiem soļiem 2014. gadā, Stirnu Buks taku skriešanas seriāls kļuvis par labi zināmu un bieži locītu vārdu salikumu pašmāju aktīva dzīvesveida piekritēju vidū, un ne velti Latvijas Gada balva sportā to atzina par aizvadītā gada notikumu tautas sportā. Pērn zelta rudenī arī Eleven Sportswear Latvia apciemoja Līgatni, lai apostītu gaisu un noskaidrotu, kas tas buks ir par zvēru un cik veikli tas skrien. Ar ko tas viss beidzās? Āķis lūpā!

Tagad būsim klāt katrā Stirnu Buka posmā, un sezonas garumā varēsim izbaudīt skriešanas prieku, esot notikumu epicentrā. Eleven Sportswear Latvia komandā esam arī paši gatavi piekrist lūša un citu zvēru izaicinājumiem, dodoties distancē, un mēs esam ļoti gandarīti, ka šosezon varam taku skriešanas draugiem sagādāt krāsainus, atraktīvus un kvalitatīvus sporta aksesuārus ar buka simboliku. Skrējēji var pielāgot praktiskās sviedru lentas, cepures, zeķes, cimdus un šalles savai skriešanas formai, kā arī izcelties skrējēju pūlī.

Atskatoties uz sezonas pirmo posmu Carnikavā, uhhh, teju 5000 skrējēju no 18 dažādām valstīm, kas Latvijas mērogam ir meža zvērīgs cipars. Eleven komanda izbaudīja enerģisko, pozitīvo atmosfēru, ko sagādāja paši skrējiena dalībnieki, kā arī visas dienas garumā uzlādējās no mūzikas viļņiem. Prieks redzēt, ka skriešanu dabā un svaigā gaisā izbauda gan lieli, gan mazi, gan ģimenes, gan draugi un klasesbiedri. Turklāt dalībnieku vidū sieviešu un vīriešu īpatsvars ir tuvu 50/50. Skriešana ir topā!

Stirnu Buka sezonas turpinājumā lūkosim sarūpēt skrējējiem un to atbalstītājiem jaunus pārsteigumus, tāpēc tiekamies atkal jau 27. aprīlī Tērvetes priežu dižsilā. Atradīsiet mūs pasaku tēlu un skrējēju tuvumā, un aicinām droši nākt ciemos parunāties. Šoreiz tā pavisam īsi, tiekamies takās.

_______

Eleven Sportswear Latvia komanda

Foto: Mareks Gaļinovskis 

KOMENTĀRI

Pagaidām nav komentāru.

Komentārus var atstāt tikai reģistrēti lietotāji.