Paziņojums par sīkdatnēm

Eleven Sportswear Latvia mājaslapa saglabā failus, plašāk zināmus kā sīkdatnes. Šis process tiek veikts saskaņā ar likumiem un izmantoto ierīci.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazizmēra datu faili, kas palīdz vieglāk atcerēties mājaslapas uzstādījumus, lai Jums kā lietotājam jeb mājaslapas apmeklētājam nevajadzētu ievadīt šos uzstādījumus vairākkārt - katru reizi, kad tiek apmeklēta mājaslapa. Sīkdatnes nav bīstamas un tās palīdz pasargāt privātumu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai identificētu mājaslapas apmeklētājus un ļaunprātīgi izmantotu lietotāja informāciju.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Mēs izmantojam sīkdatnes, kas palīdz pārslēgt mājaslapas skatus no mobilās versijas uz datora skatu, pielāgojoties ierīcei. Mēs saglabājam arī Jūsu izvēles uzstādījumus un sekojam aptaujām, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi.

Tiek saglabātas arī trešās personas sīkdatnes (piemēram, Google Analytics lietotāju satiksmes analīzei). Šos datus analizē trešā persona, un mūsu rīcībā nav šie dati, lai tos izmantotu.

Piekrišana sīkdatņu uzglabāšanai

Vairākums sīkdatņu ir automātiski akceptētas, izņemot gadījumus, ja Jūsu interneta pārlūkprogramma ir uzstādīta citādāk. Izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu uzglabāšanai. Aplūkojiet savas interneta pārlūkpogrammas uzstādījumus, lai ierobežotu vai bloķētu sīkdatņu plūsmu:

- Google Chrome: support.google.com

- Mozilla Firefox: support.mozilla.org

- Opera: help.opera.com

- Safari: support.apple.com

- Internet Explorer: windows.microsoft.com