Eleven Sportswear Latvia personalizēts dizains un partneriIndividuāla dizaina projekti 

Eleven izstrādā augstas kvalitātes sporta apģērbu un aksesuārus ikvienam, kurš vēlas spēcīgas krāsas un dizainu, kas izceļas. Piedāvājam iedvesmoties un zemāk apskatīt dažus no mūsu sadarbības projektiem. Radām produktus sporta federācijām, tūrisma birojiem, pašvaldībām, sporta sacensību seriāliem, kompānijām, individuāliem sportistiem un daudziem citiem.

Vairāk informācija: CUSTOM ELEVEN SPORTSWEAR LATVIA

Ja jums ir idejas vai vēlmes savam projektam, droši zvaniet +37125555524 vai rakstiet anna@eleven-sportswear.lv un izklāstiet mums savu vīziju, jo viss ir iespējams! Cepures, sviedru lentas, funkcionāli, t-krekli, universālās šalles, cimdi skriešanai un velosportam, siltās softshell jakas u.c.Cepures 

Astoņu dažādu modeļu cepures gan sportam, gan ikdienas gaitām. Piedāvājuma siltas cepures ar flīša zonu ausu komfortam ziemas mīnusos, kā arī cepures rudenīgiem vai vasaras auksto rītu skrējieniem (ar caurumotu profilu) un pastaigām. 

 Stirnu Buks 2020 Valmiera

Stirnu Buks aksesuāriLatvijas cepuresNoskrien Ziemu 2020 ValmieraEvelostore

Galvas lentas

Mūsu universālās galvas lentas ir ļoti populāras skrējēju vidū, taču tās izvēlas arī dažādu komandu sporta spēļu pārstāvji, piemēram, florbolistes, kā arī slēpotāji un kompānijas kā noderīgu aksesuāru ar brendinga iespējām. Eleven piedāvājumā ir HB Dolomiti 95mm lentas ausu siltumam un/vai sviedru novadīšanai (ātri nožūst), kā arī Air modelis ar caurumotu profilu, kā gaisa ventilācija būs pluss vasarā un iekštelpu aktivitātēs.

Latvijas sieviešu florbola izlase

Latvijas sviedru lenta Noskrien Ziemu Stirnu Buks 2020


palidzesim.lv Carnikava Dog Sport Ašais Sporta klubsGarmin Salaspils Sporta Nams Ejam Ārā konkurss

Zeķes

Īsas un garas. Pāri potītei un zem potītes. Šūts logo un sublimēts logo. Baltas un melnas. Sportam un ikdienai. Kompresijas un klasiskās. 

 Zeķes Latvija Baltijas Sports

T-krekli

Funkcionāli krekli skriešanas komandām, kompānijām, sporta pasākumiem un ne tikai. Vīriešu, sieviešu un bērnu izmēri ar pielāgotu piegriezumu. Krekli ar īsām un garām piedurknēm, kā arī bez tām.

 Ventspils Nafta kreklsKrekls LatvijaRiga Ironman Team  Volkswagen krekli

Velo formas

Eleven piedāvā plašu spektru ar riteņbraukšanas formām visām paaudzēm un vēlmēm. Īpaši izstrādāts piegriezums un izmēri gan vīriešiem, gan sievietēm, gan bērniem. Varat izvēlēties gan vieglas vasaras veloformas ar īsām piedurknēm un teicamu ventilāciju, gan biezas termojakas ziemas mēnešiem. Krāsas, dizaini un kvalitāte! Vestes, mokasīni, kāju un roku sildītāji - arī tās atradīsiet Eleven!

Evelostore GP

Ikšķile Velo Ikšķile Velo Ikšķile VeloEvelo Team FSL Baltijas Sports

Universālās šalles

Forša un praktiska dāvana visiem, kam patīk svaigs gaiss. Universālā tubus šalle ir salokāma un transformējama vairāk nekā 10 dažādos veidos un funkcionalitātēs. Proti, kā šalle, maska, galvas saite, bandana, rokas saite u.c. Izvēlaties savas krāsas, dizainu un redzēsiet savas krāsas tubus šalles visa gada garumā.

Noskrien Ziemu tubus Valmiera šalles Stirnu Buks

Latvijas Basketbola savienība Noskrien Ziemu šallesCimdi

Skrien, slēpo, minies ar velosipēdu, dodies pastaigā ar suni, nūjo - ja plaukstām ir vēsi, noderēs Eleven cimdi. Patīkami pieguļoši un ērti, 90% poliesters superubaix un 10% elastāns. Velo cimdiem ir polsterējums un divu veidu garums (ar un bez pirkstgaliem). Plašas dizaina iespējas jūsu komandai vai kompānijai.

Cimdi sportošanai Stirnu Buks Cimdi Latvija Stirnu Buks

Ozolkalna Stirnu Buks cimdi

Softshell jakas

Eleven siltās softshell jakas izvēlas sporta komandas un uzņēmumi. Pieejamas arī dažāda biezuma jakas skriešanai, distanču slēpošanai un citiem intensīvas aktivitātes sporta veidiem ziemā un siltākos laikapstākļos.

Building Construction Design Evelo Team Building Construction Design

Dvieļi un citi aksesuāri

Balticfloc  Evelo Team