Eleven Sportswear Latvia noteikumi

1. Pielietojums

Šajā sadaļā norādītie noteikumi un nosacījumi ietver informāciju, kas vieno mājaslapas apmeklētāju (klientu) un SIA ELEVEN COMMERCE (Kaivas iela 29/1-32, Rīga, LV-1021), ietverot vispārējos nosacījumus un noteikumus par klienta kontrakta noslēgšanu Eleven Sportswear Latvia mājaslapā www.eleven-sportswear.lv vai veikalā Rīgā, Dzelzavas ielā 120.

2. Pirkuma veikšana

Eleven Sportswear Latvia mājaslapā pasūtījumus var veikt gan mājaslapas viesi, gan reģistrēti klienti. Proti, Jums nav obligāti jābūt reģistrētam klientam, lai veiktu pirkumu, un ar opciju 'ātra pasūtījuma veikšana' pirkumu var veikt mājaslapas viesi. Pirkumu iespējams veikt arī mūsu show-room veikalā Rīgā, Dzelzavas ielā 120G (Evelostore veikala telpās, Rīgas industriālais parks).

Veicot pirkumu internetā jeb Eleven Sportswear Latvia mājaslapā, vēlamā prece jāpievieno iepirkuma grozam un konkrēti jānorāda pieejamie parametri - preces daudzums, izmērs un krāsa. Lai palīdzētu izvēlēties pareizo preces izmēru, esam pievienojuši izmēru tabulu sadaļu. Kad prece pievienota iepirkuma grozam, Jums tiek dota izvēle turpināt iepirkšanos vai veikt apmaksu. Izvēloties opciju 'apmaksāt', Jūs uzsāksiet četru soļu procesu, kas Jūsu ērtībai ir redzams vienā lapā:

 1. Piegāde un personīgā informācija: šajā solī pircējs var izvēlēties veikt ātro pasūtījuma noformēšanu, izveidot klienta profilu vai ienākt profilā kā jau reģistrēts klients.
 2. Piegādes adrese: tiek prezentēta esošās piegādes un rēķina adreses ar opciju nepieciešamības gadījumā tās labot vai pievienot jaunu adresi. Obligātā ievadāmā informācija: vārds, uzvārds, adrese, pasta indekss, pilsēta, valsts un tālruņa numurs. Šī informācija nepieciešama, lai veiktu piegādi vai nepieciešamības gadījumā sazvanītos ar klientu.
 3. Izvēlieties piegādes veidu: tiek piedāvātas piegādes metodes, skaidri norādot katras piegādes laiku un izmaksas. Pirkumu iespējams apmaksāt internetā un pašam bez maksas izņemt preces veikalā, Dzelzavas 120G. Piedāvājam arī iespēju noformēt pasūtījumu kā dāvanu, iesaiņotu dāvanu iepakojumā (ar novēlējumu). Papildus samaksa - 2.49 EUR.
 4. Maksājums: pēdējā solī pircējam tiek piedāvātas pieejamās apmaksas metodes. Norēķinoties ar šīm metodēm, maksājumu klientam jāveic ar Eiro (EUR) valūtu, izņemot PayPal metodi, kas pielāgojas valsts valūtai, kurā reģistrēts klienta konts un tam piesaistītā norēķinu karte. Zem apmaksas metodēm tiek detalizēti demonstrēts iepirkuma grozs ar izvēlēto preču daudzumu, izmēriem un cenu ar PVN (preces un piegāde). Šeit ievadāms arī kuponu kods. Tāpat pievienots lodziņš, kurā persona var atstāt komentāru par pasūtījumu. Šajā pirkuma solī pircējs ir aicināts izlasīt un piekrist pakalpojuma nosacījumiem. Pirms pasūtījum apmaksas personai jāpiekrīt lapas noteikumiem. Nepiekrītot noteikumiem, maksājums netiek turpināts.

Skaidrā naudā var norēķināties tikai mūsu veikalā Rīgā, Dzelzavas 120G. Norēķināties internetā visā Latvijā un visā Eiropā iespējams ar bankas pārskaitījumu, bankas karti vai PayPal. Apstiprinot pirkumu un maksājot ar pārskaitījumu, Eleven Sportswear Latvia nosūtīs Jums elektronisku rēķinu uz norādīto epasta adresi. Atsevišķiem produktiem, kā Salomon apavi vai Eleven jakas, pēc pasūtījuma veikšanas mēs vispirms veicam noliktavas pārbaudi. Tas tiek veikts, lai izvairītos no situācijas, kad klients veicis pasūtījuma apmaksu, taču izvēlētais Salomon apavu izmērs nav noliktavā un nepieciešams ilgāks piegādes laiks.

3. Pasūtījuma piegāde

Mēs veicam pasūtījumus visā Eiropas teritorijā (to skaitā valstīs, kas nav Eiropas Savienības sastāvā), izņemot valstis, kurās Eleven Sportswear izplata citi partneri, kā Čehija, Slovākija, Austrija, Vācija, Slovēnija, Rumānija, Ukraina.

Piegādes laiks un izmaksas atkarīgas no izvēlētā piegādātāja, un šo informāciju var aplūkot sadaļā Piegāde un izmaksas. Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošinām preču piegādi 1-3 darba dienās, bet citur Eiropā - 3 līdz 7 darba dienās. Strādājot darba dienās no 10:00 līdz 18:00, mēs garantējam preču izsūtīšanu 24 stundu laikā kopš pasūtījuma noformēšanas.

Ja prece, kuru Jūs pasūtījāt, nav vairs pieejama (netiek vairs ražota, nav tirgū), mums ir tiesības pasūtījumu nepieņemt. Eleven Sportswear Latvia patur tiesības veikt daļēju pasūtījumu gadījumā, ja šāds lēmums ir saprātīgs un ir nepieciešams, lai nodrošinātu ātru pasūtījuma piegādi. Piemēram, kāda no precēm nav noliktavā un aizkavējusies ražotnē, kā rezultātā mēs nespējam nodrošināt optimālu piegādes laiku. Šādā situācijā rezultātā pasūtījumu piegādāsim divās daļās (nepiestādot papildus piegādes izmaksas), tiesa, iepriekš sazinoties ar klientu un vienojoties par risinājumu.

4. Preču atgriešana

4.1 Atteikuma tiesības

Eleven Sportswear Latvia klientam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces savā īpašumā. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs SIA ELEVEN COMMERCE (Dzelzavas iela 120G, Rīga, tālruņa numurs: +37125555524, e-pasta adrese: info@eleven-sportswear.lv) par lēmumu atteikties no šā līguma.

4.2 Atteikuma radītās sekas

Ja jūs atteiksieties no līguma, mēs jums atmaksāsim no jums saņemtos maksājumus par iegādāto preci 14 (četrpadsmit) dienu laikā kopš preces nonākšanas mūsu īpašumā. Atgrieztajām precēm jābūt jaunām, nelietotām un oriģinālajā iepakojumā.

Atgrieztajām precēm jābūt jaunām, nelietotām un oriģinālajā iepakojumā. Pasūtījumu variet atgriezt ar Omniva pakomāta starpniecību, ievietojot to jums jebkurā ērtā (vistuvākajā) pakomātā, paciņu nosūtot uz: Rīgas Dzelzavas ielas MINI RIMI pakomāts (Dzelzavas iela 86, Rīga LV-1084), norādot telefona numuru: +371 26 452 279.

4.3 Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības

Pirkuma līguma kopijas interneta veikals Eleven Sportswear Latvia neuzglabā. Pirkuma pieteikumu Jūs varat aizpildīt brīvā formā latviešu, angļu vai igauņu valodā. Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

 1. preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
 2. preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
 3. prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

5. Garantijas noteikumi

Eleven Sportswear Latvia produktiem tiek nodrošināta 2 (divu) gadu garantija. Iegādājoties preci, kā garantijas karte darbojas pavadzīme vai čeks, kurā fiksēts pirkšanas laiks. Tas jāuzrāda, piesakot garantiju. Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ. Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, ziņojiet par to mums, izmantojot veikala sadaļā norādīto kontaktinformāciju (info@eleven-sportswear.lv vai +37125555524). Bezmaksas garantija tiks veikta atbilstoši ražotāja noteikumiem. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju. Šie garantijas nosacījumi ir saskaņā ar patērētāja tiesībām. Ar patērētāja tiesībā var iepazīties Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) mājaslapā.

 1. Garantija neattiecas uz preces mehāniskajiem bojājumiem, skrāpējumiem, kas radušies neuzmanīgas preces lietošanas procesā
 2. Garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem
 3. Ražotājs ir tiesīgs atteikt preces garantiju, ja saskatāmas patvaļīgas pašlabošanas pēdas
 4. Ja pircējs nevar uzrādīt derīgu čeku vai pavadzīmi, garantijas saistības tiek anulētas
 5. Garantijas remonts neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē

Ja ar kurjerpastu piegādātā prece ir bojāta, sazinieties ar Eleven Sportswear Latvia ne vēlāk kā 48 stundu laikā no piegādes brīža. Garantijas pieteikumu izskatīsim likumos paredzētā laikā, proti, 10 (desmit) darba dienās.

6. Atlaižu kuponu jeb kodu nosacījumi

Saviem klientiem un sekotājiem Eleven Sportswear Latvia periodiski piedāvā izdevīgus piedāvājumus, izmantojot atlaižu kodus un kuponus, kas tiek izplatīti dažādos komunikācijas kalnālos, kā abonementa jaunumi epastā, Facebook un Instagram sociālie tīkli. Sekojošie nosacījumie attiecas uz atlaižu kuponu izmantošanu:

 1. Eleven Sportswear Latvia klients vienlaicīgi nevar izmantot vairāk par vienu kodu, proti, apvienot 10% atlaidi ar vēl divām 15% atlaidēm, kas visas ir aktīvas vienlaikus. Tiesa, atsevišķos gadījumos klients var izmantot vairāk nekā vienu kodu (ja to atļauj sistēma), un Eleven Sportswear Latvia patur tiesības brīvi izvēlēties sakombinējamos kodus.
 2. Atlaižu kuponus jeb kodus mūsu klienti var izmantot gan internetveikalā, gan veikalā Dzelzavas ielā 120G. Iegādājoties produktus, klientam skaidri jānosauc atlaižu kods un jāmin tā avots (piemēram, Eleven Sportswear Latvia izsūtīts epasts).
 3. Personalizētie kodi, kas piešķirti konkrētai personai, nevar tikt pārsūtīti citām personām.
 4. Atlaižu kuponu derīguma termiņu nosaka Eleven Sportswear Latvia. Ja derīguma termiņš ir īsāks nekā 30 (trīsdesmit) dienas, Jūs tiksiet par to informēti.
 5. Atlaižu kods neietver bezmaksas piegādi. Tas neattiecas uz gadījumiem, kad pasūtījuma kopējā vērtība pārsniedz noteikto bezmaksas piegādes politiku (piemēram, pasūtījums virs 35 EUR Latvijas teritorijā). Atsevišķos gadījumos atlaižu kodam tiek piešķirta arī bezmaksas piegāde, neatkarīgi no pasūtījuma vērtības, bet par šādu gadījumu Eleven Sportswear Latvia skaidri informēs.
 6. Ja klients vēlas atgriest ar atlaižu kodu iegādāto preci, Eleven Sportswear Latvia atmaksās preces vērtību, kāda tā bijusi ar atlaižu kodu un nevis preces pamatvērtību.  

7. Dāvanu kartes

Saviem klientiem Eleven Sportswear Latvia piedāvā iegādāties dāvanu kartes gan taustāmā, gan elektroniskā formātā. Katrai dāvanu kartei tiek piešķirts unikāls kods, kas jāievada, iepērkoties internetveikalā, vai jāparāda mūsu veikalā Rīgā, Dzelzavas 120G.

 1. Neizmantoto dāvanu kartes vērtību klients nevar samainīt pret naudu. Klients var droši veikt vairākus pirkumus, nesasniedzot dāvanu kartes vērtību. Piemēram, 50 EUR dāvanu karte var tikt izmantota divas reizes: pirmajā gadījumā tiek veikts 25 EUR pirkums, bet otrajā - tie paši 25 EUR. Ja pirkuma vērtība pārsniedz dāvanu kartes vērtību, klientam jāpiemaksā par pārsniegto vērtību.
 2. Elektroniskās dāvanu kartes tiek nosūtītas 24 (divdesmit četru) stundu laikā pēc maksājuma apstiprināšanas. Klientam lūdzam rūpīgi apskatīt epastu, jo dāvanu karte atsevišķos gadījumos var nokļūt 'reklāmas' sadaļā, ja klients izmanto, piemēram, Gmail epasta kontu. 24 stundu limits neattiecas uz gadījumiem, kad klients norādījis kļūdīgu epastu. Šādā gadījumā Eleven Sportswear Latvia nevar nosūtīt dāvanu karti, un ziņojums par kļūdīgu jeb neesošu epasta adresi tiek saņems pēc 1 (vienas) līdz 3 (trīs) dienām.
 3. Taustāmās dāvanu kartes iespējams saņemt mūsu veikalā Rīgā, Dzelzavas 120G, kā arī Omniva pakomātā visā Baltijā.
 4. Iepērkoties ar dāvanu karti, bezmaksas piegāde tiek piemērota pasūtījumam, kas atbilst mūsu piegādes izmaksu politikai. Elektroniskās dāvanu kartes ar epastu nosūtām bez maksas (visām vērtībām: 10EUR, 20EUR u.c.).

Eleven Sportswear Latvia komanda