eleven-sportswear-latvia-sporta-apgerbs.

ELEVEN SPORTSWEAR ir Čehijas vadošais sporta apģērba un aksesuāru ražotājs, kas piedāvā plašu produktu klāstu gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan nopietniem sportistiem - amatieriem un profesionāļiem. Kompānija tika radīta 2004. gada 11. janvārī, un nosaukuma pamatā ir arī stāsts ap ciparu '11', kas rotājis dibinātāja iecienītu beisbola kreklu.

Šo gadu gaitā Eleven guvusi neatsveramu pieredzi, to transformējot savos produktos un pastāvīgi veicinot inovāciju. Tā rezultātā tiek piedāvāti unikāli sporta aksesuāri ar Eleven rokrakstu: kompresijas zeķes, sporta cepures, galvas saites, universālās šalles un citi sporta draugu sabiedrotie. Tie visi plašā klāstā ar lepnumu tiek ieskicēti, izstrādāti un ražoti Jablonecā, netālu no Liberecas.

Sporta apģērbs plašam aktivitāšu spektram - riteņbraukšanai, skriešanai, vieglatlētikai, triatlonam, slēpošanai, citiem sporta veidiem, relaksējošai jogai, pārgājieniem, piedzīvojumiem kalnos, ikdienas gaitām -, augstas kvalitātes ražošanas tehnoloģijas, inovācija un kvalitatīvi materiāli - šīs iezīmes raksturo mūsu Eleven Sportswear brendu.

Kompresijas_zekes_Cycling.pngKompresijas_zekes_skriesanai_Gregor_CesnKompresijas_zekes_pargajieni_Adrien_CoquKompresijas_zekes_futbols_Gan_Khoon_Lay.Kompresijas_zekes_vingrosana_Dinosoft_LaKompresijas_zekes_svarcelsana_lifting ScKompresijas_zekes_celosanai_Andrew_DoaneKompresijas_zekes_joga_Mariia_Nisiforova


SUBLIMĀCIJAS PRINTĒŠANAS
metodē izmantojam japāņu printerus Mimaki, itāļu krāsas J-Teckna un šveiciešu papīru Transjet ar FSC sertifikātu. Šādas sublimācijas metodes procesā ar temperatūras un spiediena palīdzību krāsas pārtop gāzē, kā rezultātā tiek nodrošināts perfekta krāsu pārnešana auduma šķiedru struktūrā, ko nodemonstrē mūsu kompresijas zeķes. Līdz ar to uz auduma tiek printēra noturīga, spēcīga un paliekoša krāsa ar teicamu izturību.

AUGSTAS KVALITĀTES AUDUMI tiek rūpīgi testēti un izvēlēti sadarbībā ar Itālijas brendiem Plastotex, Carvico, M.I.T.I., francūžu ESF un citiem. Produkti un materiāli tiek uzmanīgi pārbaudīti pirms nonākšanas kompānijas 'portfolio' un ražošanā.

ŠŪŠANAS procesi, materiālu griešana, tālāka rediģēšana un šķirošana notiek ar Eleven Sportswear profesionālo darbinieku komandu, izmantojot CAD programmatūru. Produktus un paraugus izgatavo mūsu pieredzējušie šuvēji Eleven Sportswear darbnīcā, kas atrodas galvenajā mītnē Jablonecā. Lai nodrošinātu pastāvīgi augošos ražošanas apmērus un lielo pieprasījumu, atvērtas vairākas papildus darbnīcas visā Čehijā.

DIZAINS: lai mūsu klienti un partneri visā Eiropā būtu laimīgi un saņemtu aizraujošus sporta produktus, esam radījuši mūsu pašu dizaina studija. Šeit tiek izstrādāti dizaini, kādus vēlas klienti, kā arī radīts viss nepieciešamais gludam produktu ražošanas procesam un preču piegādei laikā.

KVALITĀTES KONTROLE ir atslēgas faktors, un pirms produktu nosūtīšanas tie visi tiek pārbaudīti un salīdzināti ar pasūtījuma sarakstiem. Pirms pakošanas katrs sporta aksesuārs vai sporta apģērbs - kompresijas zeķes, riteņbraukšanas zeķes, ziemas cepures, galvas saites - tiek marķēts ar aprakstu, izmēru un citiem rādītājiem, kam tālāk seko vizuālā inspekcija, dokumentu atskaite un produktu izsūtīšana klientiem.