SPORTSBALM sildošais gēls MILD 200ml
SPORTSBALM sildošais gēls MILD 200ml
SPORTSBALM sildošais gēls MILD 200ml SPORTSBALM sildošais gēls MILD 200ml SPORTSBALM sildošais gēls MILD 200ml SPORTSBALM sildošais gēls MILD 200ml SPORTSBALM sildošais gēls MILD 200ml SPORTSBALM sildošais gēls MILD 200ml video

SPORTSBALM sildošais losjons MILD 150ml

Sportsbalm Warming sērija palīdz sagatavot un aizsargāt muskuļus un cīpslas, kā arī optimāli sportot vēsā, aukstā un mitrā laikā. Vispiemērotākais lietošanai 10-20°C temperatūrā.

Vairāk informācijas

17,31 €

Piegādes laiks 1-2 dienas

5+ vienības veikalā

Sportsbalm Mild Warming Lotion 150ml

Sportsbalm Warming sērija palīdz sagatavot un aizsargāt muskuļus un cīpslas, kā arī optimāli sportot vēsā, aukstā un mitrā laikā. 

Muskuļu un cīpslu sasilšana 

Sarkanās sērijas produkti sasilda muskuļus un cīpslas, lai tie varētu optimāli darboties arī ārkārtīgi aukstos un mitros apstākļos. Aktīvās sastāvdaļas darbojas noteiktā dziļumā un nenoved asinis uz virsmu (āda nekļūst sarkana).

Stimulējot asinsriti 

Muskuļu un cīpslu sasilšana nodrošina optimālu skābekļa un barības vielu piegādi un  (CO2) izvadīšanu. Tiek stimulēta asins cirkulācija muskuļos, kā rezultātā muskuļi un cīpslas ir labi sagatavotas slodzei.

Ilgstoša iedarbība 

Sportsbalm Red Series produktiem ir ilgstoša sasilšanas iedarbība. Elpojošais 'plēves slānis' neaizver poras, kas ļauj ādai turpināt darboties dabiski. Lai iegūtu optimālu efektu, uzklājiet līdzekli 15–30 minūtes pirms treniņa/sacensībām.

MILD sildošā gēla ieteicamā gaisa temperatūra: 10 - 20 grādi

Lietošana: ieziediet to plānā slāni uz ādas 15-30 minūtes pirms treniņa/sacensībām. Ieteicams izmantot gumijas cimdus vai arī pēc ieziešanas ļoti rūpīgi nomazgāt rokas no gēla, izmantojot ziepes.

Profils: skrējēji, riteņbraucēji, vieglatlēti, trail skriešana, pārgājieni

Red Mild Muscle Gel ir maigākais Sarkanās sērijas muskuļu sildītājs, un tāpēc tas ir lieliski piemērots jauniem sportistiem un sportistiem ar jutīgu ādu. Red Mild Muscle Gel ieteicams vēsos un mitros laika apstākļos ar temperatūru no 10 ° C līdz 20 ° C. Papildus muskuļiem un cīpslām Mild Muscle Gel aizsargā pēdas arī no aukstuma un lietus.

Kāpēc izmantot Sportsbalm sarkano maigo muskuļu gēlu? 

  • Aizsargā ādu no aukstuma un lietus
  • Ilgstoši uztur muskuļus un cīpslas siltus, ļaujot tiem optimāli funkcionēt 
  • Palēnina pienskābes veidošanos muskuļos treniņu un sporta laikā 
  • Samazina traumu risku treniņu un sacensību laikā 
  • Uztur asinsvadus elastīgus 
  • Efektīvai skābekļa apmaiņai 
  • Labvēlīga ietekme uz asinsriti 
  • Saglabā poras atvērtas