UVEX saules brilles SPORTSTYLE 204
UVEX saules brilles SPORTSTYLE 204
UVEX saules brilles SPORTSTYLE 204 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 204 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 204 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 204 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 204 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 204

UVEX saules brilles SPORTSTYLE LGL 36 CV

Stilīgs sportojot ar sportstyle 204 sporta brillēm no Uvex

Vairāk informācijas

74,37 €

Piegādes laiks 1-2 dienas

1 vienība veikalā

Iet vasara! LGL 36 CV ir jūsu iecienītākās brilles gan aktīvam sportam, gan atpūtai pludmalē – uvex colorvision® lēcas garantē kontrastainu skatīšanos, savukārt relaksējošais rāmis un vēsais dizains rada atšķirīgu, modernu izskatu.

Vasaras nekad nevar būt par daudz: satikties ar draugiem kafejnīcās, stāvot bradājot pa upēm un ezeriem, vienas dienas braucienos uz kalniem. Kurš vēl gada laiks ļauj būt aktīvam tik dažādos veidos? Ir loģiski, ja jums ir nepieciešamas funkcionālas saulesbrilles, kas joprojām izskatās labi. uvex LGL 36 CV ir ideāls sabiedrotais ikvienai darbībai, kur jūsu acis ir jāaizsargā no saules. Viņu spoguļlēcas ar uvex colorvision® tehnoloģiju nodrošina izcilu skatīšanās pieredzi – kalnos, pilsētā un uz ūdens. Un klasiskais modernais rāmis un stilīgais dizains piešķir uvex LGL 36 CV atšķirīgu izskatu.

Piederumi