UVEX saules brilles SPORTSTYLE 225
UVEX saules brilles SPORTSTYLE 225
UVEX saules brilles SPORTSTYLE 225 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 225 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 225 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 225 UVEX saules brilles SPORTSTYLE 225

UVEX saules brilles SPORTSTYLE 706 cv vm

uvex sportstyle 706 CV V apvieno uvex colorvision® lēcu tehnoloģiju ar pilnīgi automātisku uvex variomatic® lēcu tonēšanu vienā sporta komplektā.

Vairāk informācijas

115,69 €

Piegādes laiks 1-2 dienas

1 vienība veikalā

uvex sportstyle 706 CV V apvieno uvex colorvision® lēcu tehnoloģiju ar pilnīgi automātisku uvex variomatic® lēcu tonēšanu vienā sporta komplektā.

Izturīgs rāmja dizains ir tieši tas, kas vajadzīgs kalnu riteņbraucējiem. Ar uvex sportstyle 706 CV V kalnu riteņbraucēji ir gatavi katrai takai: lielie objektīvi nodrošina īpaši plašu redzes lauku un divu pārbaudītu uvex objektīvu tehnoloģiju priekšrocības.


uvex colorvision® lēcas uzlabo kontrastu un nodrošina košas krāsas. Krītošā gaisma tiek fokusēta uz objektīvu, un tiek palielināts kontrasts, īpaši zaļajiem toņiem, lai iegūtu vēl asākas detaļas. Nelīdzenumus vai malas, šķēršļus un gaismas signālus var uztvert ātrāk.

Izmantojot variomatic® tehnoloģiju, fotohromiskais objektīvs pielāgojas dominējošajiem apgaismojuma apstākļiem un automātiski izgaismo vai kļūst tumšāks, pakāpeniski, no aizsardzības līmeņa S1 līdz S3. Lieliski piemērots mainīgiem laikapstākļiem un garām riteņbraukšanas dienām.

PRIEKŠROCĪBAS:

  • Šī kombinācija palielina veiktspēju, atsaucību un līdz ar to arī drošību.
  • Lēcas arī 100% novērš kaitīgo UVA, UVB vai UVC staru nokļūšanu acīs.
  • supravision® pretaizvīšanas pārklājums un ventilācijas izgriezumi objektīva malās nodrošina, ka uvex sportstyle 706 CV V paliek dzidrs, bez aizsvīšanas.
  • Pateicoties pielāgojamām austiņām un deguna spilventiņiem, piemērotību var pielāgot.


Paredzēts: kalnu riteņbraucējiem ar treniņu plānu jebkuriem laikapstākļiem
Īpašas īpašības: tehnoloģija colorvision®, variomatic® tehnoloģija, regulējami mīksti deguna spilventiņi, regulējamas mīkstās austiņas, tiešā lēcu ventilācija.

Piederumi