Jauns
Kompresijas zeķes Eleven Pink
Kompresijas zeķes Eleven Pink
Kompresijas zeķes Eleven Pink Kompresijas zeķes Eleven Pink Kompresijas zeķes Eleven Pink Kompresijas zeķes Eleven Pink Kompresijas zeķes Eleven Pink Kompresijas zeķes Eleven Pink Kompresijas zeķes

Kompresijas garās zeķes ELEVEN POWERFLOW rozā

Viens no mūsu bestselleriem! Košās rozā kompresijas zeķes iecienījušas dāmas, pielāgojot zeķes citiem sporta aksesuāriem vai izceļot rozā akcentu ikdienas apģērbā. 

Vairāk informācijas

24,75 €

Piegādes laiks 1-2 dienas

5+ vienības veikalā

pieejams noliktavā

ELEVEN sportswear jaunās paaudzes kompresijas zeķes līdz ceļiem! Esam uzlabojuši kompresijas tehnoloģiju POWERFLOW, kas mūsu piedāvājumā ir gan getrām, gan īsajām zeķēm. Struktūra, kas padara šīs zeķes vēl efektīvākas, veicinot asinsriti un palīdzot muskuļiem atlabt pēc slodzes.

ELEVEN POWERFLOW kompresijas zeķes ir pārveidotas pilnībā, lai izturētu pat ekstremālākos apstākļus, garantējot to uzticamību un veiktspēju katrā lietošanas reizē.

Šīs garās kompresijas zeķes līdz ceļiem ir lieliska izvēle sportistiem, aktīviem cilvēkiem vai ikvienam, kas vēlas stiprināt muskuļus un uzlabot asins plūsmu. Palutiniet sevi ar šīm novatoriskajām zeķēm un sajūtiet atšķirību kustībā!

  • ĀTRĀKA REĢENERĀCIJA: paātrina atgūšanos pēc nogurdinošām nodarbībām un gariem treniņiem;
  • UZLABO SNIEGUMU un stabilizāciju treniņos. Kompresijas zeķes atvaira krampjus un mazina muskuļu nogurumu;
  • Saskaņā ar RAL GZ 387 standartu, šo kompresijas klasi raksturo 18-21mm Hg spiediens;
  • ANTIBAKTERIĀLAS īpašības: zeķes satur polipropilēna sertificētas Prolēna Siltex šķiedras, kas modificētas ar sudraba joniem (AG+) un nodrošina antibakteriālas īpašības;
  • Bezšuvju sistēma purngalā - zeķes pirkstu laukums ir nemanāmi sašūts, lai novērstu jebkādu diskomfortu, kas var rasties berzes laikā.
  • SASTĀVS: 92% poliamīds un 8% elastāns;

Kompresijas zeķu izmēru tabula:

 SM-LXL
Izmērs pēdai UK2-5 6-89-12
Izmērs pēdai EU36-3940-4344-47

*UZMANĪBU - kompresijas zeķes izvēlēties pēc valkātāja pēdas izmēra. Ja neesat pārliecināts par izmēra atbilstību, mēs ar prieku konsultēsim pa tālruni vai eleven čatā (labajā pusē - lejā).

Mazgāšana: ieteicams ar rokām un līdz 40 grādu temperatūrā.

lietošanas noteikumi

Iepakojums: Standarta ražotāja iepakojums.

Divu gadu garantija, no preces iegādes brīža, ievērojot lietošanas noteikumus.

Piederumi