Jauns
Kompresijas zeķes ikriem Eleven Black
Kompresijas zeķes ikriem Eleven Black
Kompresijas zeķes ikriem Eleven Black Kompresijas zeķes ikriem Eleven Black Kompresijas zeķes ikriem Eleven Black Kompresijas zeķes ikriem Eleven Black Kompresijas zeķes ikriem Eleven Black Kompresijas zeķes ikriem Eleven Black

Kompresijas getras ELEVEN POWERFLOW melnas

Lieliska izvēle sportistiem, aktīviem cilvēkiem un ikvienam, kas vēlas labāku atbalstu un komfortu fizisko aktivitāšu laikā. Nodrošiniet savām kājām vislabāko aprūpi, izmantojot ELEVEN sportswear uzlabotās kompresijas getras!

Vairāk informācijas

18,97 €

Piegādes laiks 1-2 dienas

5+ vienības veikalā

pieejams noliktavā

Kompresijas getras ar atjaunotu un pārdomātu dizainu pēc jaunākajām tehnoloģijām POWERFLOW, kas mūsu piedāvājumā ir gan garajām kompresijas zeķēm līdz ceļgaliem, gan īsajām zeķītēm. Eleven sportswear ir uzlabojis kompresijas tehnoloģiju, kas nozīmē, ka šīs getras nodrošina vēl labāku atbalstu asinsritei un palīdz ātrākai muskuļu atlabšanai pēc fiziskajām slodzēm un slodzes laikā.

  • ĀTRĀKA REĢENERĀCIJA: paātrina atgūšanos pēc nogurdinošām nodarbībām un gariem treniņiem;
  • UZLABO SNIEGUMU un stabilizāciju treniņos. Kompresijas zeķes atvaira krampjus un mazina muskuļu nogurumu;

Jaunizstrādātā konstrukcija nodrošina, ka kompresijas getras ir izturīgas pat ekstremālākajos apstākļos, garantējot to uzticamību un veiktspēju katrā lietošanas reizē.

Lieliska izvēle sportistiem, aktīviem cilvēkiem un ikvienam, kas vēlas labāku atbalstu un komfortu fizisko aktivitāšu laikā. Nodrošiniet savām kājām vislabāko aprūpi, izmantojot mūsu uzlabotās kompresijas getras!

SASTĀVS: 

  • 18% PP
  • 74% PA
  • 8% elastāns

Vēl viena būtiska šo kompresijas getru priekšrocība, ka, atšķirībā no garajām zeķēm līdz ceļiem, jūs varat valkāt tieši tādas getras, kas jums piemērotas pēc kājas ikra garuma.

Kompresijas getru izmēru tabula:

 SM-LXL
Izmērs pēdai UK2-5 6-89-12
Getras garums CM313539
Izmērs pēdai EU36-3940-4344-47

*UZMANĪBU - kompresijas getras izvēlēties pēc valkātāja pēdas izmēra un jūsu kājas garuma. Ja neesat pārliecināts par izmēra atbilstību, mēs ar prieku konsultēsim pa tālruni vai eleven čatā (labajā pusē - lejā).

Mazgāšana: ieteicams ar rokām un līdz 40 grādu temperatūrā.

lietošanas noteikumi

Iepakojums: Standarta ražotāja iepakojums.

Divu gadu garantija, no preces iegādes brīža, ievērojot lietošanas noteikumus.

Piederumi